UAH

КИЙТЕХНО - Постачальник професійного обладнання для ресторанів, магазинів та готелів

Компанія КИЙТЕХНО заснована в 2012 році є імпортером і постачальником промислового обладнання для кафе і фаст-фуду. За відносно невеликий період роботи ми обладнали тисячі точок громадського харчування і завоювали довіру клієнтів, як в малому бізнесі так і серед великих мережевих компаній.     

Імпорт ресторанного обладнання в Україну

Ми самостійно закуповуємо і імпортуємо обладнання з Китаю, Туреччини та інших країн. Постійно досліджуючи ринок професійного обладнання ми розширюємо асортимент товарів, що імпортуються. Ми намагаємося забезпечити кращі ціни, якість і стабільне наявність товарів які користуються попитом.   

 Зі збільшенням обсягів імпорту ми почали розвивати свою & nbsp; дилерську мережу і вже на протязі декількох років є постачальником товарів, для торгових мереж ЭПИЦЕНТР та METRO Сash & Сarry

Товари від популярних торгових марок за найкращою ціною

Будучи дистриб'юторами популярних торгових марок ми готові надавати нашим клієнтам кращі умови з постачання промислового обладнання.

Власний магазин в Києві

Ми продаємо не тільки в інтернеті, якщо ви хочете побачити товар вживу перед покупкою або отримати професійну консультацію наших фахівців ми запрошуємо вас відвідати наш магазин в Києві розташований за адресою: м Київ, вул. Гарматна 3.

Також в нашому магазині працює пункт самовивозу в якому ви можете самостійно забрати замовлені через інтернет магазин товари.        

Швидка доставка товарів по всій Україні

Ми приділяємо особливу увагу обробці замовлень і вирішення логістичних завдань намагаючись забезпечити кращі умови і максимально стислі терміни поставки обладнання. Особлива увага приділяється питанням збереження і цілісності товару.   

Сервісний центр і гарантійне обслуговування

Сервісний центр компанії КІЙТЕХНО забезпечує гарантійне і післягарантійне обслуговування, а також   ремонт техніки, що продається.

Поряд з товарами ми підтримуємо склад запасних частин, який дозволяє в стислі терміни здійснювати ремонт обладнання.

Нам довіряють!

Ми цінуємо і вміємо працювати як з великими клієнтами, так і з тими, хто знаходиться на старті свого бізнесу. Ми розуміємо потреби і завдання клієнтів і пропонуємо найкращі варіанти для кожного клієнта.